Отримай знижку на першу покупку! Промокод: TAKE5

Pufco Budsy - стелс бонг water bottle

  • 899
  • 764
  • Модель: BB16019
  • Є в наявності
0 відгуків / Написати відгук

Pufco Budsy - стелс бонг water bottle- water bottle - це стильний та функціональний бонг, який має приховану форму спортивної пляшки. Це якісний аналог популярної моделі Puffco "Budsy". Його унікальний пристрій всередині пляшки дозволяє легко перетворити її в курінний апарат, що робить його ідеальним для любителів травки.

Представляємо вашій увазі унікальний товар подвійного використання Litre Water Bottle Bong - 23см. Універсальна пляшка для води та бонг для куріння травки - ідеальний аксесуар для тих, хто любить прихованість та зручність. Цей непомітний бонг виглядає як звичайна похідна пляшка для води і може легко переноситися в вашій сумці, рюкзаку або просто в руці.

Справді, бонг виглядає як звичайна пляшка для води. Конічний елемент прихований під мундштуком, який, в свою чергу, прихований під кришкою з різьбою.

Дуже простий у використанні:

Відкрутіть кришку

Наповніть його водою

Поверніть на зовні мундштук

Вийміть конічний елемент з прихованого відсіку та помістіть його на місце

Наповніть його травкою і можна курити.

Pufco Budsy - стелс бонг water bottle  має хороший, функціональний перколятор. Який, в свою чергу, виконує роль фільтра, що робить куріння більш м'яким та приємним для горла та легенів.