Отримай знижку на першу покупку! Промокод: TAKE5

Вапорайзери

Новинка
Рекомендуем
DynaVap The VonG i Titanium Vaporizer
-19%
Хит Продаж
Flowermate Cap Pro Vaporizer grey
Flowermate Cap Pro Vaporizer grey
FMCAPPROg

4419 3599

-10%
Рекомендуем
Vaporizer X Max V3 Pro Silver Gradient
Vaporizer X Max V3 Pro Silver Gradient
XMAXV3PRO-SL

6199 5599

Dosing capsules Set for XMax V3 pro
Dosing capsules Set for XMax V3 pro
XMAXV3 Capsule Set

1299

Silicone Protection Glove Xmax Ace
Silicone Protection Glove Xmax Ace
XMAXACE Glove

299

-26% Vaporizer Xmax Ace Wood
Vaporizer Xmax Ace Wood
XMAXACE-WD

6499 4799

-10% X Max V3 Pro Emerald Green vaporizer
X Max V3 Pro Emerald Green vaporizer
XMAXV3PRO-GR

6199 5599

 Вапорайзер від англ. to vaporize (випаровувати) – це інноваційний електричний девайс, який дозволяє вибрати альтернативний спосіб куріння. Він м'яко нагріває та випарює ефірні олії з курильних сумішей (на відміну від трубок, бонгів, сигарет, де їх вивільнення відбувається за допомогою горіння). 

Замовити вапорайзер - хороша ідея і справа п'яти хвилин, важливо лише визначитися з вибором. Нижче ми допоможемо докладно розібратися в їхній класифікації, плюсах і мінусах; а після її прочитання ви точно знатимете, яка модель виправдає всі очікування.

Зараз можна купити вапорайзер і просто покласти його в кишеню, але так було не завжди історія пристрою почалася близько 30 років тому. Активіст, а також прихильник легалайзу Френк Вільям Вуд (відоміший як Ігл Білл Амато), створив перший девайс, що дозволяє ширяти, а не підпалювати курильні трави. 

Їх засипали у велику скляну кулю з трубкою зверху, температура якої піднімалася та підтримувалася на одному рівні за допомогою каменів. Куля поступово заповнювалася ароматною парою з ефірних олій - пристрій був справжньою гордістю творця; справило революцію в промисловості аксесуарів для куріння.

Популярний девайс вапорайзер  Вулкано - досконалість технологій та комфорт для курця!

Як працює вапорайзер? 

Стафф міститься в резервуар, який нагрівається за допомогою нагрівального елемента. Він забезпечує м'який підйом та підтримання стабільної температури від 150 до 250°C. Клітини рослини не горять, але випускають ароматну і м'яку бездимну пару, наповнену потрібними ефірними оліями без домішок. 

Такий принцип дії використовує кожний вапорайзер. Ціна на них різниться; залежить якості та складності моделі.

Які бувають вапорайзери?

Перед тим як замовити вапорайзер, давайте розберемося, які моделі зустрічаються на ринку, і чим вони відрізняються одна від одної.

Існує кілька типів нагріву:

1. Нагрівання від зовнішнього джерела

Система (наприклад, скляна трубка) прогрівається запальничкою самостійно. Це найдешевший вапорайзер, проте він не гарантує відсутність диму та хорошу очистку від домішок.

2. Нагрів за допомогою газу

Цей пристрій заправляється як звичайна запальничка; нагріває суміш за допомогою вогню. Ці пристрої не особливо популярні, але мають перевагу перед електронними девайсами — іноді заправити газ набагато простіше, ніж знайти розетку.

3. Кондукція - від поверхні до поверхні

Має на увазі зіткнення нагрівача з травами, тобто. нагрівальний елемент передає тепло через нагрівач (металеву стінку, грубо кажучи). Як результат, ефірні олії з діючими речовинами вивільняються у вигляді пари.

Плюси: швидке нагрівання, менше клопоту з ремонтом; це недорогий вапорайзер.

Мінуси: є ризик часткового займання; нерівномірне прогрівання трав.

4. Конвекція - нагрівання повітрям

В цьому випадку крізь стафф проганяється сухе гаряче повітря, рух якого задається вентилятором або при втягуванні повітря легкими. Потік вивільняє та забирає з собою ефірні олії у вигляді пари. Перед подачею повітря охолоджується – це забезпечує комфортне куріння.

Серед конвекційних випарників можна виділити:

Пакетні – повітря нагрівається і пропускається через стафф. Спочатку пором накачується знімний пакет, а потім вдихається.

Безпакетні – у цьому випадку пара вдихається через трубку відразу.

Гібриди - ви можете використовувати для збору пари пакет або вдихати відразу, через шланг (на вибір).

Плюси: відсутність ризику займання, диму, попелу; рівномірне прогрівання суміші; точне регулювання температури.

Мінуси: менший термін служби батареї; Вища ціна.

5. Променевий спосіб - за допомогою галогенової лампи

Це рідкісні вапорайзери. Ціна буде вищою за інші моделі — це пояснюється складністю конструкції та ручним складанням. Лампові вапори вважаються одними з найефективніших пристроїв для ширяння трав, ефірних олій, екстрактів, а також інших субстанцій різної концентрації.

6. Індукційне нагрівання - найрідкісніший та інноваційний

Купити вапорайзер з індукційним нагріванням - це недешево, проте це варте того. Майбутнє вже тут! Паріння проводиться за допомогою змінного струму та електромагнітних полів таким чином:

Так як два останні приклади не з бюджетних, їх виробники турбуються не тільки про якість пари. Тут також гарантується якісне прогрівання суміші та швидке охолодження вихідної пари.

Єдиний мінус як індукційних, так і лампових вапорайзерів, це складність ремонту через новизну технології, а також невелику кількість відповідних деталей у продажу.

Також не забудемо відзначити ще пару важливих критеріїв, які допоможуть вибрати вапорайзер:

1. Стаціонарні - розмір від 20 см, вага від ~900 грам

Купити настільний вапорайзер - це відмінний вибір для всіх, хто віддає перевагу куріння в домашньому затишку та спокої. Через свої габарити, а також залежність від електромережі їх використовують як мінімум там, де є доступ до розетки.

У більшості випадків стаціонарний вапор - це стійкий пристрій з дисплеєм, за допомогою якого виконуються налаштування та спостереження за температурою. Воно оснащене гнучким шлангом (приблизно, як у кальяну), що дозволяє ширяти в будь-якому зручному положенні. 

2. Портативні – розмір від 7 см, вага від ~50 грам

Завдяки компактному дизайну такі моделі відмінно поміщаються в сумочку або кишеню. Замовити вапорайзер кишенькового формату рекомендується для паріння трав у будь-якому місці: наприклад, у дорозі або на природі.

Різноманітність дизайнів компактних моделей вражає – вони можуть нагадувати ручку, портсигар чи power-банк. Не кожен одразу здогадається, що тримає в руках і для чого використовується пристрій.

Міфи про вапорайзери

1. Ефект при згорянні вищий, ніж при нагріванні суміші

Це абсурд, адже проводилося чимало тестів, що доводять, що при ширянні в організм потрапляє не менше молекул діючої речовини. Мало того, при горінні частина з них просто згоряє марно.

Купивши вапорайзер, ми перестаємо вдихати дим, наповнений різними токсинами та смолами. Це дає не слабкий, а просто інший ефект — чистіший, що не викликає слабкого отруєння чи кисневого голодування, до яких багато хто просто звик.

2. Витрата курильної суміші вища, ніж при традиційному курінні

Все точно навпаки. Через згоряння частини дорогоцінних молекул при горінні ми отримуємо їх менше, а не більше — це логічно. Це означає, що при парінні з тієї ж кількості трав можна отримати більший ефект, що заощаджує стафф.

Користувачі-початківці можуть з незвички використовувати більшу кількість, намагаючись досягти звичного ефекту. Однак не рекомендуємо захоплюватися, насправді вистачає декількох затяжок, щоб отримати необхідну концентрацію речовини в організмі.

3. Вапорайзер призначений лише для марихуани

Однозначно ні! Це, власне, вдосконалений інгалятор, тобто. пристрій, що дозволяє вивільняти діючі речовини з масел трав, перетворюючи їх на пару. 

Вибрати вапорайзер можна для ширяння тютюну, лікарських сумішей, різних настоянок, концентратів та екстрактів – можливості залежать від пристрою кожної з моделей.

FAQ

Чому краще використовувати вапорайзер? 

Горіння (або піроліз), на жаль, найбільший недолік традиційного куріння. Разом з активною речовиною людина вдихає масу шкідливих токсинів, оксид вуглецю, смолу, що не дуже добре впливає на стан дихальної системи та організму загалом. Рекомендуємо купити вапорайзер усім, хто хоче подбати про своє здоров'я, а також позбутися кашлю та неприємного “прокуреного” запаху в приміщенні.

Які потрібні пристрої, щоб парити концентрати, масла або настоянки?

У цьому випадку використовуються спеціальні насадки, які не дозволяють протікати рідину. Більшість моделей пристосовані до куріння як сипких, так і рідких або в'язких субстанцій. Недорогий вапорайзер для куріння олій - скляна трубка з кулястою камерою на кінці; вона нагрівається самостійно, за допомогою запальнички чи пальника.

Скільки нагрівається до якої температури?

Залежно від моделі та принципу роботи, час нагрівання коливається від 15 секунд до 3-4 хвилин. Ідеальна температура для паріння в середньому становить від 170 до 200°C, але більшість моделей дозволяють нагрівати суміші до вищих температур. Не рекомендуємо розганятися, перегріваючи трави вище 235 ° C - це може спровокувати виділення отруйних речовин (а від них ми хочемо відмовитися, купуючи вапорайзер).

Як вибрати вапорайзер у подарунок чи для себе?

Перед покупкою поцікавтеся, чим захоплена людина. Можливо, він шанувальник подорожей чи тривалих прогулянок – тоді однозначно краще замовити вапорайзер невеликого розміру. А для любителів галасливих вечірок чи відпочинку у великій компанії гідно оцінять стаціонарні моделі, адже їх зручно використовувати всім разом, сидячи за одним столом.

Чи буває шум під час роботи?

Деякі моделі з вентилятором можуть видавати незначний шум, проте більшість моделей абсолютно безшумні.

Чи є запах у пари?

При видиханні пари відчуватиметься легкий аромат, проте він приємний; не має нічого спільного із запахом диму з трубки чи бонга.

Для паріння достатньо купити вапорайзер чи потрібні додаткові аксесуари?

Так, кожна модель укомплектована всім необхідним для роботи належним чином. Аксесуари – не обов'язкові, але їх використання може покращити чи урізноманітнити процес. 

Однак, ми рекомендуємо відразу придбати додаткові засоби для догляду за пристроєм. Вони в будь-якому випадку будуть необхідні, але замовляючи все в комплекті ви заощаджуєте у часі та вартості доставки. У стандартний набір входять спеціальні йоржики та щітки під розмір, а також спиртові серветки. 

Чи потрібно міняти камеру, мундштук, пакети та інші комплектуючи?

Радимо відразу купити якісний вапорайзер — у них мундштук та камера виготовляються зі скла або кераміки, чистяться у міру забруднення та не потребують заміни. Шланги також очищаються, проте їх рекомендується замінювати раз на кілька місяців. Щодо пакетів — вони не підлягають чищенню. Просто замініть його приблизно після 150 накачування пором.

Всі інші деталі потребують заміни лише при поломці.

Де замовити деталі?

Нікуди не йдіть! Будь-які необхідні запчастини завжди можна купити на сайті kurilka.in.ua - це сіточки, шланги, батареї, пакети, прокладки, різноманітні мундштуки та інші деталі. Частота заміни деталей безпосередньо залежить від інтенсивності використання девайсу, а також поводження з ним.

Як відремонтувати вапорайзер?

Це залежить від характеру несправності. Прості змінні деталі (мундштуки, трубки, акумулятори) можна легко замінити самостійно. Більш складні поломки, де застосовується аналіз пристрою і паяння, краще довірити професіоналам.

Чому при курінні немає диму?

У цьому вся фішка – немає диму без вогню. Трави нагріваються до такої температури, що достатньо для вивільнення корисних речовин, але не вистачає для займання. Зауважимо, що кондукція іноді може давати трохи диму, адже в цьому випадку існує прямий контакт рослин і металу, що нагрівається.

Хто може допомогти із покупкою вапорайзера?

Ми розуміємо, що грамотно вибрати вапорайзер іноді складно, адже з пантелику збиває велику різноманітність моделей. Саме тому на сайті kurilka.in.ua працює класна та кваліфікована тех. підтримка. Для того, щоб зв'язатися з консультантом, наберіть номер +38 0668880188 або напишіть нам у соц. мережах. Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що цікавлять, і допоможемо купити недорогий вапорайзер, який повністю виправдає очікування!

Сьогодні ви можете купити вапорайзер у Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та отримати його вже Завтра. Якщо ви знаходитесь у Львові, Івано-Франківську чи Луцьку, замовивши вапорайзер вам доведеться почекати його всього на один день довше. А з недавніх пір, у Севастополі, Сімферополі чи Феодосії, можна купити вапорайзери з доставкою так само наступного дня.

Вдалих покупок!