Отримай знижку на першу покупку! Промокод: TAKE5

Oil & Wax

Black Leaf T2 Titanium Dabber
Cat Silicone Box 40mm
Cat Silicone Box 40mm
BBTX30

129

Glass Dabber 'Knife' L 120mm
Oil Bong |  Strong Arms |  Pillar Recycler 35cm
Quartz Dabber Pencil 16cm
Silicone Box Burger
Silicone Box Burger
BBTX32

350

Silicone Box Spider - 25х65мм
 Купити девайси для куріння олій, воску та ваксу – це чудова ідея для всіх, хто вирішив не морочитися і просто перейти на трав'яні концентрати та даббінг. Такий стафф складно курити через звичні пристрої, тому виробники створили окрему лінійку товарів, яка дозволить якісно та без втрат вживати екстракти різних рослин.

Ціна на девайси для куріння олій та комплектуючі сильно різняться. Прайс стартує від 1-2 доларів; аксесуари та складні деталі бонга можуть коштувати до 35$, проте такі обновки справді підвищують якість куріння на кілька рівнів. Готові бонги, трубки та баблери коштують від 10 до 100-150 доларів, залежно від виробника, їх рідкості та складності

У магазині kurilka.in.ua можна замовити пристрої для куріння олій та вакси - кожен з них зробить наступні сеанси куріння по-справжньому комфортними та смачними.

Що таке віск та олія трав?

Цей стафф також можна зустріти під загальними назвами «концентрати» та «екстракти». Для порівняння, більшість рослин містить до 25% діючих речовин, тоді як олія та віск - це до 90% ТГК, що дуже привабливо для безлічі шанувальників культури 4:20. 

Через що курять олії трав, віск та екстракти?

Деякі користувачі застосовують підручні засоби - масло наноситься на кінчик ножа, нагрівається запальничкою, а дим втягується через будь-яку трубочку, яка знайшлася в господарстві. Однак такий метод, хоч і має місце, дуже неекономний: стафф легко перегріти, що випалить більшу частину діючої речовини; дим легко втратити без використання кришки чи бані. Курилка рекомендує забути про кустарні методи та купити пристрої для даббінгу. Для цього краще використати:

Трубки

Якщо замовити трубку-лампу для олій, то в більшості випадків це буде цілісний пристрій з кулястою чашею і довгим мундштуком прямої або вигнутої форми. Їх часто можна побачити під назвою трубка-вапорайзер. Конструкція дозволяє рівномірно прогрівати чашу ззовні і плавити стафф, що знаходиться в ній.

Такі аксесуари мають абсолютно пряму форму. Один кінець трубки – це мундштук. Другий, у свою чергу, оснащений титановою трубочкою або своєрідною ложечкою масел. Купивши Oil трубку-чіллум можна швидко палити невеликими порціями: пристрій підпалюється на кінчику, а дим акуратно втягується, щоб не "засмоктати" стафф усередину.

Для тих, хто хоче по-справжньому потужний пристрій, можна замовити складну трубку для тютюнопаління. За формою такі більше нагадують класичну трубку із чашею, однак у них є одна відмінність. Усередині чаші завжди розташовується цвях. Перед тим, як покласти на нього стафф, капелюшок гвоздика розжарюється турбо-запальничкою. Гарячий цвях майже відразу змушує суміш димитися, тому для таких трубок необхідна кришка (якщо чаша вище) або спеціальний купол, під яким можна зібрати дим. Коли чаша наповнюється димом, усю хмару можна вдихнути за одну затяжку. 

Бонги та баблери

Якщо купити бонг/баблер для воску та олій, то в них буде спеціальний шліф, а решта деталей, у тому числі доп. камери та інші модулі будуть ідентичні звичним пристроям. Докладніше про пристрій оіл-шліфу:

Деталь круглої форми з невеликою ручкою для зручності. Купити купол для Oil бонга потрібно, щоб накривати цвях, коли на ньому димить шматочок воску або крапля олії. Також у каталозі вище можна замовити кришку бонга для олій плоскої або кулястої форми - вибір робіть виходячи з вашої моделі олійного бонга, баблера або трубки. 

Це невід'ємна деталь шліфу Oil бонга, яку кладе стафф (попередньо цвях розжарюють). Він нагадує маточка в центрі квітки. Можна купити бонг для олій з титановим цвяхом або з деталлю з термостійкого скла.

Якщо ви хочете вдосконалити свій бонг, можна купити чашу Oil для бонга. Ціна стартує від 10 доларів. Пристрій легко вставляється в паз і змінює призначення стандартного девайсу - тепер крізь нього можна палити усі воскоподібні речовини.

Вапорайзери

Якщо купити вапорайзер для олій, то принцип дії буде схожим на класичний варіант. Однак у Oil вапорайзері кардинально відрізнятиметься робоча камера. Віск, вакс або ефірні олії поміщаються у вкладиш чи капсулу, всередині яких є спеціальний гвоздик (даб-подушка) – майданчик для випаровування концентрованого стаффа. Найпопулярніші методи нагрівання вапорайзерів:

  1. Кондукція – від поверхні до поверхні.

Має на увазі зіткнення нагрівача з маслами, тобто. нагрівальний елемент передає тепло через сам цвях. Як результат, ефірні олії з речовинами які діють вивільняються у вигляді пари.

  1. Конвекція – нагрівання повітрям.

У цьому випадку стафф нагрівається сухим гарячим повітрям, рух якого визначається вентилятором або при втягуванні повітря легкими. Потік нагріває і забирає з собою ефірні олії у вигляді пари. Перед подачею повітря охолоджується – це забезпечує комфортне куріння.

  1. Променевий спосіб – за допомогою галогенової лампи.

Це рідкісні Oil вапорайзери. Ціна буде вищою за інші моделі — це пояснюється складністю конструкції та ручним складанням. Лампові вапори вважаються одними з найефективніших пристроїв для ширяння трав, ефірних олій, екстрактів, а також інших субстанцій різної концентрації.

Я вирішив купити трубку чи бонг для куріння концентратів. Які з них можна буде курити?

Прадідом усіх сучасних концентратів була ефірна олія, отримана шляхом екстракції суцвіть курильних рослин. Частка речовин які діють, у ньому близько 70%. Пізніше експериментальними методами було виведено нові концентровані сорти стаффа. Ми перерахуємо класичні варіанти:

Варто розуміти, що насправді є багато варіацій; багато хто використовують субстанції, які зроблені за своїм власним рецептом. Якщо замовити Oil & Wax пристрої та запчастини в каталозі вище, то ви зможете курити будь-які концентрати рідкого та м'якого маслянистого характеру, а також спростіть підготовку до сеансу та зробити його більш комфортним.

Які аксесуари зроблять куріння олій ще зручнішою?

Замовити силіконові бокси (Silicone Box) варто всім, хто хоче зберігати концентрат грамотно: для цього не підійдуть численні домашні баночки. Завдяки інертності в'язка маса не прилипає до силікону і не змінює складу. Щільна кришка повністю виключає потрапляння пилу та поширення запаху.

За допомогою цього нехитрого пристрою ви легко наберете необхідну масу в боксі і акуратно викладете її на цвях - робити це руками і підручними засобами незручно, адже маса дуже липка і тягуча. У нашому каталозі ви можете замовити даббінг-стрижні класичної форми, девайси з вістрям або кулькою на кінці, а також прикольні стелс-стрижні у вигляді ножика, олівця, декоративної ложечки та інших звичних предметів.

Щоб робоча поверхня була акуратною та чистою, рекомендуємо використовувати силіконові килимки та підноси, багато з яких оформлені яскраво та стильно, що підкреслить ваш смак та індивідуальність. Замовивши силіконовий килимок, ви збережете в порядку стіл, а липкі забруднення легко відмиються від силіконової поверхні.

Ми вже згадували, що для куріння олій і воску необхідно сильно розігріти цвях, а потім викладати на нього курильну суміш. Для цього дуже зручно використовувати направлене полум'я. Щоб розжарювати шліф у мить, варто купити турбо-запальничку або замовити газову запальничку-пальник. Всі представлені вище моделі перезаправляються, а якісні моделі будуть служити не один рік.

Замовити пилковий прес варто всім, хто хоче зберігати пилок компактно, зручно та без втрат, а також створювати концентрати за власним рецептом. Пристрій перетворює безформну купку на щільну пігулку, яку зручно переносити і курити (потрібно просто відламати невеликий шматочок).

Також можна купити прес для трав, щоб здавлювати і більші частини рослин, попередньо очистивши від насіння, гілок і перемелювання їх у гриндері. На виході вийде дуже гарна пігулка, яка не залишить байдужою жодну веселу компанію.

Для тих, хто вирішив серйозно підійти до питання концентрованого куріння та виготовлення домашнього продукту, варто замовити екстрактор для шишок, суцвіть та трав. За допомогою цього агрегату ви зможете виготовляти професійний віск, якість якого контролюватиметься лише вами. 

FAQ

Що краще купити, Oil & Wax пристрої зі скла чи силікону?

Скло - екологічно чистий, безпечний матеріал, стійкий до температури до 800℃, зручний у використанні та догляді. Ви можете мити поверхню будь-чим - від кислот до лугів, будь-якими мильними розчинами, гарячою водою, м'якими абразивами. 

Вибрати силіконові аксесуари для даббінгу однозначно варто всім, хто знає, що вони сидять удома, відвідують безбаштові вечірки і можуть потрапити у всілякі колотнечі. Силікон відмінно миється і не вбирає запахи, тому бокси або мундштуки із силікону – це чудове придбання. 

Який пристрій для куріння олій купити у подарунок?

Постарайтеся порадувати і, найголовніше, здивувати щасливчика. Щоб викликати щиру WOW-емоцію, можна купити скляний бонг або баблер для куріння олій — складний, гарний агрегат нікого не залишить байдужим.

Щоб повністю перевернути ставлення до куріння, можна навчити друга ширяти — замовити якісний вапорайзер для концентратів. Такий девайс стане справжнім відкриттям і дозволить отримати кожну молекулу кайфу з олії або воску рослин.

Де купити Oil & Wax девайси для куріння олій та воску?

Різноманітність моделей можна побачити на сайті kurilka.in.ua - у каталозі вище ви знайдете і професійні, і недорогі трубки, бонги, баблери та вапори, через які можна буде курити будь-які маслянисті субстанції.

Для тих, хто любить подивитись та помацати пристрої перед покупкою, ми відкриті щодня у м. Київ (поруч із м. Лівобережна). Чекаємо на вас у магазині «Курилка» .

Хто може дати пораду?

Ми розуміємо, що іноді замовити потрібний аксесуар не просто — з пантелику збиває різноманітність форм, кольорів, розмірів та інших специфічних тонкощів. Саме тому «Курилка» створила власну тех. підтримку без залучення посередників. 

Щоб вибір був максимально усвідомленим, ми проконсультуємо та розкриємо всі недоліки, переваги та тонкощі використання кожної запчастини без використання складних термінів. 

Щоб зв'язатися з нами, просто наберіть +38 0668880188 на мобільному або напишіть нам у соцмережах: Facebook ; Instagram .