Отримай знижку на першу покупку! Промокод: TAKE5

Айс Бонг Double Arms-N-Splash 38см

  • 2599
  • Модель: BB40009
  • Є в наявності
0 відгуків / Написати відгук

Великий Скляний бонг Double Arms-N-Splash преміум-класу - це якісний і зручний аксесуар для куріння, виготовлений з високоякісного термостійкого боросилікатного скла. Його висота становить 38 см, а товщина стінок - 5 мм, що робить його міцним та надійним. Діаметр шахти становить 30 мм, вага також вражаюча для бонга - 750 грам.

Дно бонга має діаметр 105 мм та товщину більше 5 мм, що робить його стійким на будь-якій поверхні, але все ж його ще можна використовувати під кутом! Сучасна монолітна конструкція, з'єднання бонгу та чаші SG 19 (18,8 мм).

Охолодження реалізовано за допомогою спеціального Ice-Holder, що дозволяє знизити температуру диму перед його вдиханням. Перколятор Double 6 Arms забезпечує відмінну фільтрацію, зволоження диму та більш м'який смак!

Особливістю цього бонга є наявність Splash Guard, який запобігає потраплянню води та піни в ротову порожнину при курінні. В цілому, скляний бонг Double Arms-N-Splash - це відмінний вибір для справжніх цінителів куріння, який забезпечує комфорт та зручність використання.

Характеристики
Особливості Splash Guard
Матеріал Термостійке боросилікатне скло
Висота, см 38см
Роз'єм SG 19 (18,8мм)
Товщина скла 5мм
Ice Ice-Holder
Перколятор Double 6 Arms