Отримай знижку на першу покупку! Промокод: TAKE5

Засоби для чищення, Щітки

 Купити засоби для трубки або бонга - це чудова ідея для всіх, хто хоче піклуватися про якість свого куріння і улюблений девайс. Звичайно, ви можете використовувати підручні засоби, однак на свій страх і ризик: деякі розчинники, що відмінно змивають масла, можуть бути згубними для девайса. Клінери в каталозі вище однаково добре відмивають різні продукти горіння і залишаються безпечними як для вас, так і для вашого девайсу. 

Також варто відзначити щітки: вони мають спеціальну зручну форму, яка очистить глибокі димові канали, колби, трубки та отвори. Вони також сильно засмічуються, особливо при курінні без додаткових очисних камер та попеловловлювача.

Які можна купити засоби для бонгів і трубок?

Якщо хочете купити недорогий клінер для бонга, можна звернути увагу на концентрати для чищення бонгів. Ціна за 20 мл, а цього цілком вистачить для середнього бонга, близько 2-3 доларів. Цей клінер здатний відмити навіть найбрудніші девайси зі скла, силікону, металу та подібних матеріалів. Головне не забудьте розбавити: 5-10 мл на півсклянки води. 

Гарним попитом користуються спеціальні порошки для чищення бонга - їх також розбавляють водою і вони відмінно відмивають сажу, олії, попіл, гар та інші неприємні опади, властиві бонгам і трубкам.

Для тих, хто не хоче рахувати пропорції та відміряти рідини, у великій різноманітності можна купити готовий клінер в об'ємі до одного літра або невеликі спреї по 30 мл, які відмиють локальні забруднення або невеликі девайси.

Окремо можна відзначити можливість купити освіжувачі повітря для растаманів. Ті, хто хоч раз чистив непрозорий від нальоту бонг, знає, який важкий запах здіймається в кімнаті. Для тих, хто хоче швидше його позбудеться, і існують спеціальні освіжувачі: їх склад добре маскує і усуває такий, і подібні йому запахи. 

До речі, вони взагалі непогано «виглядають» у квартирах, де часто палять ароматні трави та курильні суміші. Освіжувач робить повітря приємнішим для гостей, що не палять. 

Які можна придбати аксесуари для чищення бонгів та трубок?

Форми йоржиків:

Як почистити бонг, люльку?

Спочатку потрібно визначити розчинник, який добре змиває наліт; безпечний для матеріалу, а також для користувача. Щоб не помилитися, у каталозі вище ви можете купити універсальний клінер для бонгів, і цей етап буде пройдений.

Однак можна використовувати підручні засоби; вибирайте миючи відповідно до матеріалу, з якого виготовлений бонг або трубка:

Чистимо бонг:

Перед тим, як приступити до чищення, вам варто замовити йоржи для бонгів у каталозі вище. Також варто одягнути латексні або гумові рукавички. Коли клінер та щітки підібрані, можна приступати:

Чистимо трубку:

Для того щоб приступити і без проблем впоратися із завданням, вам варто купити йорж та ніж для чищення трубки, а також замовити клінер для трубок. Далі діємо у такому порядку:

FAQ

Що краще купити, універсальний клінер чи використовувати підручні засоби?

Якщо ви впевнені, що ваш розчинник безпечний для матеріалу бонга або трубки, а також для вас, ви сміливо можете використовувати його. Єдине, ми наполегливо рекомендуємо купити йоржики та щітки для бонгів, щоб спростити процес чищення у важкодоступних місцях;

Якщо ви не знаєте, як прореагує матеріал та розчинник, то краще не ризикувати. Це може призвести до незапланованих покупок. Клінери, концентрати та порошки для чищення в каталозі вище ідеально очистять бонг, залишивши матеріал у цілісності та безпеці.

Які засоби для чищення бонга купити: концентрат, порошок чи готову змивку?

Це залежить лише від ваших уподобань: концентровані рідини зручніше зберігати, розбавляючи за необхідності. Готові засоби є зручними, адже перед використанням не потрібно відміряти пропорцію води для розведення. Порошки добре справляються з усіма забрудненнями, також маючи характеристики легкого абразиву. 

Де купити засоби для чищення трубок та бонгів?

Різноманітність інструментів та розчинників можна побачити на сайті kurilka.in.ua — у каталозі вище ви знайдете і професійні, і недорогі клінери, стеки та йоржики для більшості популярних у народі бонгів та трубок. Для тих, хто любить розглянути товари перед покупкою, ми відкриті щодня у м. Київ (поруч із м. Лівобережна). Чекаємо на вас у магазині «Курилка» .

Хто може дати пораду?

Ми розуміємо, що іноді замовити клінери та інструменти для чищення не просто — з пантелику збиває різноманітність обсягів, форм, розмірів та інших специфічних тонкощів. Саме тому «Курилка» створила власну тех. підтримку без залучення посередників. 

Щоб вибір був максимально усвідомленим, ми проконсультуємо та розкриємо всі недоліки, переваги та тонкощі використання кожної запчастини без використання складних термінів. 

Щоб зв'язатися з нами, просто наберіть +38 0668880188 на мобільному або напишіть нам у соцмережах: Facebook ; Instagram .