Рускі ваений карабль вже всьо, а ми продовжуемо працювати! Відправляемо ваші замовлення  Новою Поштою! Перелік за посиланням! 

Поднос Rolling Tray Mini 420

  • 259
  • Модель: BBSTR20024
  • В наличии
(0 оценок) / Написать отзыв

Це зручний та компактний аксесуар для скручування самокруток з яскравим тематичним зображенням. Не дивлячись на компактний розмір таці 28 х 12,5 см, зі своїм функціоналом він легко справляється. тут може поміститься папір, тіпси таневеликий гриндер.

Rolling Tray Mini не тільки допомагає підтримувати порядок, але й скорочує кількість відходів, оскільки весь стаф який падає, потрапляє на тацю і може бути використаний для наступної самокрутки. Для виготовлення конструкції використовувався міцний алюміній. Мабуть, ще варто відзначити лакове покриття таці, завдяки цьому покриттю ваші сухі та липкі рослини не прилипатимуть до поверхні.

Значення 420 вимовляється як "four-twenty" термін, що використовується в субкультурі для позначення популярного часу куріння канабіса. Означає час 04:20 та 16:20. У цей час представники цієї культури зазвичай збираються для того, щоб покурити разом. У ширшому сенсі, «420» використовується в сленгу, є одним із способів ідентифікації приналежності до так званої субкультури.